W 1993 roku STASTO obrało nową drogę, wprowadzając model STASTO-MitUnternehmer. Był to znaczący krok – zarówno dla samej firmy, jak i dla kultury organizacyjnej.
Każda pracownica i każdy pracownik są zaproszeni, aby zostać współprzedsiębiorczynią lub współprzedsiębiorcą, a tym samym nie tylko przyczyniać się do sukcesu przedsiębiorstwa, lecz także bezpośrednio w nim uczestniczyć.
Dzięki płaskiej hierarchii w STASTO pracownicy i współprzedsiębiorcy dysponują wysokim stopniem samodzielnej odpowiedzialności oraz dużą swobodą kształtowania działań. Oprócz sukcesu gospodarczego model ten wspiera również rozwój osobisty i umożliwia ukierunkowane rozwijanie indywidualnych kompetencji.
Wspólny udział w sukcesie przedsiębiorstwa dodatkowo wzmacnia motywację naszych współprzedsiębiorców. Nowym wyzwaniom stawiamy czoła dzięki licznym pomysłom i podejściom ukierunkowanym na rozwiązania.
Jesteśmy przekonani, że dzięki temu modelowi stworzyliśmy trwałą podstawę do prowadzenia działalności gospodarczej.