Sari la conținut

Astăzi ne simțim bine

În mod tradițional, echipa de conducere invită cu puțin timp înainte de Crăciun la un brunch de o zi întreagă. Muncă serioasă și sărbătoare pe măsură – după acest motto am realizat enorm de multe anul acesta, iar acum ciocnim un pahar împreună cu toți angajații și co-antreprenorii. Vă mulțumim din suflet tuturor!! 🥂

Făcând bine