Hagyományosan a vezetői kör közvetlenül karácsony előtt egy egész napos brunchra hív. Keményen dolgozni és keményen ünnepelni – e mottó szerint idén rendkívül sokat teljesítettünk, és most minden munkatárssal és társvállalkozóval együtt koccintunk erre. Nagyon szépen köszönjük mindenkinek!! 🥂





