Přejít na obsah

Naši společníci se sešli

Včera se konala výroční valná hromada společníků. Všichni komanditisté (a ti, kteří se jimi teprve chtějí stát) se sešli, diskutovali, přijali usnesení a poté to při příjemném obědě nechali doznít až do odpoledne.

vždy fit do budoucna